Groothandel Banken, Fauteuils & Eetkamersteloelen
Verkoper:
Roos Repose
•
38 actieve kavels
•
Afhaalveiling
•
Sluiting vanaf
16-01-2026 23:00 uur
GROOTHANDEL BANKEN, FAUTEUILS EN EETKAMERSTOELEN – PARTIJVERKOOP
In deze veiling biedt Roos Repose een gevarieerde groothandelspartij zitmeubelen aan. De partij bestaat uit banken, fauteuils en eetkamerstoelen en is geschikt voor meubelzaken, interieurstudio’s, projectinrichters, horeca en wederverkopers.
Samenstelling partij:
- Banken in diverse modellen en afmetingen
- Fauteuils in uiteenlopende stijlen
- Eetkamerstoelen, los en in sets
- Mix van stoffen, kleuren en designs
Staat en herkomst:
- Afkomstig uit groothandel, retour, overstock en inruil
- Overwegend in goede tot zeer goede staat
- Lichte gebruikssporen mogelijk
- Verkoop uitsluitend als partij, geen individuele selectie mogelijk
Waarom deze partij interessant is:
- Geschikt voor doorverkoop met marge
- Breed inzetbaar voor winkel, showroom, projectinrichting of horeca
- Direct beschikbaar
- Aantrekkelijk instapbedrag via veiling
Afhalen en logistiek:
- Afhalen op afspraak
- Transport dient door koper zelf geregeld te worden
- Laden mogelijk met hulp indien aanwezig
Foto’s geven een representatieve indruk van de partij. De samenstelling kan variëren.
Vragen kunnen worden gesteld via XL Auctions.