Retour & Nieuw: irobot, Nvidia, Tefal, Bosch & meer!
Verkoper:
Return Revolution
•
139 actieve kavels
•
Bezorgveiling
•
Sluiting vanaf
26-01-2026 19:00 uur
Doe mee aan deze unieke veiling met een gevarieerd aanbod retour- en nieuwe producten van bekende A-merken. Ideaal voor handelaren, webshops of particulieren die scherp willen inkopen.
Wat kun je verwachten?
Producten van topmerken zoals iRobot, NVIDIA, Tefal, Bosch en meer
Mix van nieuw in doos en retourartikelen
Grote diversiteit: huishoudelijk, elektronica & accessoires
Interessant voor doorverkoop of eigen gebruik
Belangrijk om te weten:
Retourproducten kunnen lichte gebruikssporen hebben
Verpakkingen kunnen geopend of beschadigd zijn
💥 Kans op hoge marges bij doorverkoop
📦 Direct beschikbaar
⚡ Bieden = kopen
Mis deze kans niet en plaats tijdig je bod!
Prijs
€
tot
Categorieën
Witgoed en Apparatuur (78)
Computers en Software (21)
Huis en Inrichting (16)
Doe-het-zelf en Verbouw (12)
Verzamelen (4)
Audio, Tv en Foto (2)
Spelcomputers en Games (2)
Fietsen en Brommers (2)
Uncategorized (1)
Diensten en Vakmensen (1)