Groothandel Banken, Fauteuils en Eetkamerstoelen!
Verkoper:
Roos Repose
•
68 actieve kavels
•
Afhaalveiling
•
Sluiting vanaf
31-01-2026 20:30 uur
BEZORGING
In bepaalde gevallen is bezorging mogelijk tegen een vergoeding.
Dit kan uitsluitend na voorafgaand overleg via de XL Auctions chat.
Aan eventuele bezorgafspraken kunnen geen rechten worden ontleend, aangezien deze veiling primair is ingericht voor het afhalen van goederen.
⸻
GROOTHANDEL ZITMEUBELEN – PARTIJVERKOOP
BANKEN, FAUTEUILS EN EETKAMERSTOELEN
In deze veiling biedt Roos Repose een gevarieerde groothandelspartij zitmeubelen aan.
De partij is geschikt voor onder meer meubelzaken, interieurstudio’s, projectinrichters, horeca en wederverkopers.
SAMENSTELLING PARTIJ:
• Banken in diverse modellen en afmetingen
• Fauteuils in verschillende stijlen
• Eetkamerstoelen, zowel los als in sets
• Mix van stoffen, kleuren en designs
STAAT EN HERKOMST:
• Afkomstig uit groothandel, retourpartijen, overstock en inruil
• Overwegend in goede tot zeer goede staat
• Lichte gebruikssporen mogelijk
• Verkoop uitsluitend als partij, geen individuele selectie mogelijk
WAAROM INTERESSANT:
• Geschikt voor doorverkoop
• Breed inzetbaar (winkel, showroom, projectinrichting of horeca)
• Direct beschikbaar
• Aantrekkelijk instapbedrag via veiling
AFHALEN EN LOGISTIEK:
• Afhalen uitsluitend op afspraak
• Transport dient door koper zelf te worden geregeld
• In uitzonderlijke gevallen kan levering tegen vergoeding worden besproken
• Laden mogelijk met hulp indien aanwezig
Foto’s geven een representatieve indruk van de partij.
De exacte samenstelling kan afwijken.
Vragen kunnen uitsluitend worden gesteld via de XL Auctions chat.