De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Dejovi

Deze seller wordt beoordeeld met een 9.02 over 17 beoordelingen
9.02
10,00
3 weken geleden
marnix mommaerts
8,00
3 weken geleden
Sietze Sietze
10,00
Wereld ding voor een wereld prijs , ben er erg blij mee
3 weken geleden
Harry Bosman
10,00
Voet was beschadigd van deze boom werd de volgende dag direct een nieuwe opgestuurd . Dus super geregeld💪
1 maand geleden
Ronald Vd Zanden

Lopende veilingen

Bied op ruim 4272 kavels in meer dan 36 categorieën

Top kavels

Bied op ruim 4272 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.

Reviews

10,00
3 weken geleden
marnix mommaerts
8,00
3 weken geleden
Sietze Sietze
10,00
3 weken geleden
Harry Bosman
10,00
1 maand geleden
Ronald Vd Zanden
5,50
Boom lijkt niet zoals op de foto. Ziet er veel goedkoper uit.
1 maand geleden
Floor Meerschaert
10,00
Super geregeld
4 maanden geleden
Marcel van Weert

Sneller bieden met de app

In onze app kun je gemakkelijk bieden en je favorieten beheren. Ontvang notificaties wanneer je wordt overboden zodat je nooit iets mist!

x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app