Electronic Stocks
Deze seller wordt beoordeeld met een 7.92 over 206 beoordelingen
7.92
9,00
Snelle afhandeling na afronding van de veiling.
Binnen de 2 dagen na betaling het item ontvangen (op kerstavond).
Duidelijke productomschrijving en transparantie over de herkomst, wel enkel de officiële marketing foto's en geen foto van het eigenlijke product zelf.
4 dagen geleden
Bart Claes
10,00
Helaas ging er iets mis met de levering van het product , wat natuurlijk erg balen was. Maar dit is super netjes opgelost door de vriendelijke medewerker Rudger. Snelle reacties op mijn klacht en een goede service.
5 dagen geleden
Cillus den Brok
9,50
1 maand geleden
Bulent Malgaz
8,00
1 maand geleden
Cornelis Priem
Reviews
9,00
4 dagen geleden
Bart Claes
10,00
5 dagen geleden
Cillus den Brok
9,50
1 maand geleden
Bulent Malgaz
8,00
1 maand geleden
Cornelis Priem
7,25
Laptop werd vlot geleverd. Bij uitpakken bleek de laptop beschadigd te zijn, deukje in de buitenzijde van de deksel. Deze schade veroorzaakte ook een vlek op het scherm. Na contact met de verkoper laptop retour gestuurd en Credit verkregen. Alles in goede orde afgehandeld.
1 maand geleden
Rens Dolkemade
1,00
Uit mijn ervaring is dit pure oplichterij.
Ik koop een product, ik krijg een ander product geleverd. De verkoper herkent zijn fout, zegt dat hij een nieuwe zal opsturen. Je kan tot 14 dagen na aankoop je geld terug vragen. Deze verkoper houd je aan het lijntje met dat het 2de pakketje onderweg is tot de 14 dagen om zijn. Daarna krijg je geen reactie meer.
1 maand geleden
Ruben Peeters