De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Luma Furn

Deze seller wordt beoordeeld met een 8.38 over 47 beoordelingen
8.38
6,75
4 dagen geleden
R Hietbrink
5,50
Productinformatie volledig, goede foto's. Ook goede communicatie via XL auctions. Levering werd gedaan door Pure transport, deze service was belabberd. Geen track&trace ontvangen van bedrijf, hier via XL auctions achter gekomen, beloofde levertijden worden tot 3 keer toe, zonder communicatie geannuleerd. Product uiteindelijk na 12 ipv 7 werkdagen geleverd, na tussenkomst van XL auctions, product was wel optijd aan vervoerder overhandigd.
4 dagen geleden
Sophie Witte
10,00
Allemaal goed geregeld
4 dagen geleden
Nico Scheepstra
9,00
Helemaal tevreden
4 dagen geleden
P Jonk

Lopende veilingen

Bied op ruim 6056 kavels in meer dan 36 categorieën

Top kavels

Bied op ruim 6056 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.

Reviews

6,75
4 dagen geleden
R Hietbrink
5,50
4 dagen geleden
Sophie Witte
10,00
Allemaal goed geregeld
4 dagen geleden
Nico Scheepstra
9,00
Helemaal tevreden
4 dagen geleden
P Jonk
10,00
Prachtig snelle levering
4 dagen geleden
Lindsay De Koker Lindsay De Koker
10,00
heel goed
2 weken geleden
Davy Stoks

Sneller bieden met de app

In onze app kun je gemakkelijk bieden en je favorieten beheren. Ontvang notificaties wanneer je wordt overboden zodat je nooit iets mist!

x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app