De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Outlet Deals

Deze seller wordt beoordeeld met een 7.48 over 4 beoordelingen
7.48
6,00
1 dag geleden
G Seijbel
7,67
1 dag geleden
Jan Willem Reitsma
9,25
Kraan was beschadigd, de verkoper en mijzelf hebben een oplossing gevonden. Dus eerlijke verkoper. Top!
1 week geleden
Christophe Vanderbeken
7,00
Erg irritant dat er geen optie is om me uit te schrijven voor dit soort review verzoeken. Graag toevoegen bedankt
3 weken geleden
Rik Blaauw

Lopende veilingen

Bied op ruim 5253 kavels in meer dan 36 categorieën

Top kavels

Bied op ruim 5253 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.

Reviews

6,00
1 dag geleden
G Seijbel
7,67
1 dag geleden
Jan Willem Reitsma
9,25
1 week geleden
Christophe Vanderbeken
7,00
3 weken geleden
Rik Blaauw

Sneller bieden met de app

In onze app kun je gemakkelijk bieden en je favorieten beheren. Ontvang notificaties wanneer je wordt overboden zodat je nooit iets mist!

x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app