Stock & Trade
Deze seller wordt beoordeeld met een 8.63 over 311 beoordelingen
8.63
8,00
Materialen goed omschreven, paar beschadigde balken waren netjes al extra er bij gelegd. Afhalen ging heel soepel.
3 weken geleden
Claes Larsen
9,75
Speel al 35jaar op verschillende veiling en hier zouden veel een vb aan kunnen nemen .Deze mensen zijn vriendelijk behulpzaam en geduldig.Prachtig
1 maand geleden
Andy Van de velde
9,00
Werd vriendelijk te woord gestaan en geholpen toen ik alles kwam ophalen.
Zeer tevreden.
1 maand geleden
E de regt
9,50
Had loten niet bezichtigd, maar waren goed en naar waarheid omschreven. Ik ben zeer tevreden met het materiaal.
Afhaal locatie Helmond ook heel goed, genoeg ruimte om op gemak spullen in te laden. Werden ook netjes met heftruk achter de auto neergezet.
1 maand geleden
Claes Larsen
Reviews
8,00
3 weken geleden
Claes Larsen
9,75
1 maand geleden
Andy Van de velde
9,00
Zeer tevreden.
1 maand geleden
E de regt
9,50
1 maand geleden
Claes Larsen
9,00
Ik had de mazzel dat de heren de pallet zo in de aanhanger konden schuiven. Dat scheelde weer na zo'n rit!
2 maanden geleden
R. Weerkamp
8,25
2 maanden geleden
Joop Marine