De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Stock & Trade

Deze seller wordt beoordeeld met een 8.63 over 311 beoordelingen
8.63
8,00
Materialen goed omschreven, paar beschadigde balken waren netjes al extra er bij gelegd. Afhalen ging heel soepel.
3 weken geleden
Claes Larsen
9,75
Speel al 35jaar op verschillende veiling en hier zouden veel een vb aan kunnen nemen .Deze mensen zijn vriendelijk behulpzaam en geduldig.Prachtig
1 maand geleden
Andy Van de velde
9,00
Werd vriendelijk te woord gestaan en geholpen toen ik alles kwam ophalen. Zeer tevreden.
1 maand geleden
E de regt
9,50
Had loten niet bezichtigd, maar waren goed en naar waarheid omschreven. Ik ben zeer tevreden met het materiaal. Afhaal locatie Helmond ook heel goed, genoeg ruimte om op gemak spullen in te laden. Werden ook netjes met heftruk achter de auto neergezet.
1 maand geleden
Claes Larsen

Lopende veilingen

Bied op ruim 3275 kavels in meer dan 36 categorieën

Top kavels

Bied op ruim 3275 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.

Reviews

8,00
3 weken geleden
Claes Larsen
9,75
1 maand geleden
Andy Van de velde
9,00
1 maand geleden
E de regt
9,50
1 maand geleden
Claes Larsen
9,00
Ik had de mazzel dat de heren de pallet zo in de aanhanger konden schuiven. Dat scheelde weer na zo'n rit!
2 maanden geleden
R. Weerkamp
8,25
2 maanden geleden
Joop Marine

Sneller bieden met de app

In onze app kun je gemakkelijk bieden en je favorieten beheren. Ontvang notificaties wanneer je wordt overboden zodat je nooit iets mist!

x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app