De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Supreme Auctions

Deze seller wordt beoordeeld met een 8.37 over 13 beoordelingen
8.37
10,00
Goed geregeld en zelf geen werk aan gehad. Toppie
1 week geleden
Nico Scheepstra
7,00
1 week geleden
Arno Druiven
7,67
Er zaten andere lampen in de doos dus niet de gu 5.3 / mr16 12v maar de gu 10 220v gelukkig wel 2 dezelfde
1 week geleden
Arno Ulje
6,33
Er zat geen adapter bij das lastig en zo wordt het alsnog te duur. Ik heb de app vetwijderd
1 week geleden
Marcel Jongsma

Lopende veilingen

Bied op ruim 4339 kavels in meer dan 36 categorieën

Top kavels

Bied op ruim 4339 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.

Reviews

10,00
1 week geleden
Nico Scheepstra
7,00
1 week geleden
Arno Druiven
7,67
1 week geleden
Arno Ulje
6,33
1 week geleden
Marcel Jongsma
6,75
Kavelnr 35 is goed !! kavelnr 70 is kapot dus waardeloos !!
1 week geleden
Gerrit Elzerman
10,00
Prachtige Parasol past perfect bij mijn persoonlijkheid.
1 week geleden
Lilianne Werrebroeck

Sneller bieden met de app

In onze app kun je gemakkelijk bieden en je favorieten beheren. Ontvang notificaties wanneer je wordt overboden zodat je nooit iets mist!

x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app