Tromp Trading
Deze seller wordt beoordeeld met een 8.59 over 60 beoordelingen
8.59
9,00
2 weken geleden
peter Theuns peter Theuns
9,25
Licht beschadigde verpakking e inclusief verzendkosten was hij iets duurder dan in de winkel maar daar hadden ze hem niet meer in de RVS uitvoering
2 weken geleden
Tim Lugt van der
8,00
1 maand geleden
Stephano Van Dartel
10,00
Ik kan alleen maar 100% tevreden zijn
Alles top verlopen
2 maanden geleden
Pierre Degoes
Reviews
9,00
2 weken geleden
peter Theuns peter Theuns
9,25
2 weken geleden
Tim Lugt van der
8,00
1 maand geleden
Stephano Van Dartel
10,00
Alles top verlopen
2 maanden geleden
Pierre Degoes
5,00
is nog niet binnen, dus snap niet waarom ik een review moet plaatsen?
2 maanden geleden
Floris Botden
7,75
3 maanden geleden
Daniel Eldering