De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Tromp Trading

Deze seller wordt beoordeeld met een 8.59 over 60 beoordelingen
8.59
9,00
2 weken geleden
peter Theuns peter Theuns
9,25
Licht beschadigde verpakking e inclusief verzendkosten was hij iets duurder dan in de winkel maar daar hadden ze hem niet meer in de RVS uitvoering
2 weken geleden
Tim Lugt van der
8,00
1 maand geleden
Stephano Van Dartel
10,00
Ik kan alleen maar 100% tevreden zijn Alles top verlopen
2 maanden geleden
Pierre Degoes

Lopende veilingen

Bied op ruim 4273 kavels in meer dan 36 categorieën

Top kavels

Bied op ruim 4273 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.

Reviews

9,00
2 weken geleden
peter Theuns peter Theuns
9,25
2 weken geleden
Tim Lugt van der
8,00
1 maand geleden
Stephano Van Dartel
10,00
2 maanden geleden
Pierre Degoes
5,00
is nog niet binnen, dus snap niet waarom ik een review moet plaatsen?
2 maanden geleden
Floris Botden
7,75
3 maanden geleden
Daniel Eldering

Sneller bieden met de app

In onze app kun je gemakkelijk bieden en je favorieten beheren. Ontvang notificaties wanneer je wordt overboden zodat je nooit iets mist!

x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app