Royal Selangor | Labrador Retriever | Massief Tin
Nieuwprijs: € 65 Een vertederend en meesterlijk gedetailleerd verzamelobject van 's werelds meest gerenommeerde tin-gieterij: Royal Selangor. Deze massief tinnen sculptuur vangt perfect de trouwe en zachtaardige uitdrukking van een Labrador Retriever. Met zijn hand-afgewerkte vachtstructuur en levendige, zittende houding is dit een prachtig en tastbaar eerbetoon aan de populairste gezinshond, compleet met de originele verpakking. Specificaties: Merk: Royal Selangor (Pewter since 1885). Model: Labrador (Ref. 7886). Materiaal: Hoogwaardig tin (Pewter) met satijnen afwerking. Afmetingen: Ca. 5 x 5 cm. Markeringen: Gesigneerd op de onderzijde 'Royal Selangor Pewter' en 'Labrador 7886'. Inclusief: Originele blauwe Royal Selangor geschenkdoos. Staat: Het beeldje verkeert in nieuwstaat. Geen krasjes of deukjes; de details zijn haarscherp.
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)