De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Royal Selangor | Labrador Retriever | Massief Tin

Biedingen: 2
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
21:07 uur
Huidig bod
€ 11

Bied op ruim 4445 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Nieuwprijs: € 65 Een vertederend en meesterlijk gedetailleerd verzamelobject van 's werelds meest gerenommeerde tin-gieterij: Royal Selangor. Deze massief tinnen sculptuur vangt perfect de trouwe en zachtaardige uitdrukking van een Labrador Retriever. Met zijn hand-afgewerkte vachtstructuur en levendige, zittende houding is dit een prachtig en tastbaar eerbetoon aan de populairste gezinshond, compleet met de originele verpakking. Specificaties: Merk: Royal Selangor (Pewter since 1885). Model: Labrador (Ref. 7886). Materiaal: Hoogwaardig tin (Pewter) met satijnen afwerking. Afmetingen: Ca. 5 x 5 cm. Markeringen: Gesigneerd op de onderzijde 'Royal Selangor Pewter' en 'Labrador 7886'. Inclusief: Originele blauwe Royal Selangor geschenkdoos. Staat: Het beeldje verkeert in nieuwstaat. Geen krasjes of deukjes; de details zijn haarscherp.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 4445 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app