De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Tanto Style | Desk Knife | Black Lacquer & G

Biedingen: 2
Favorieten:

Deze kavel is gesloten

Gesloten op:
11 jan. 2026 21:32

Laatste bod:

€ 11

Bied op ruim 3956 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Dit elegante, in Japanse stijl vervaardigde mes (Tanto-model) dient perfect als luxe briefopener of bureau-accessoire en is uitgevoerd met een strakke zwarte lak-afwerking en een lemmet van roestvrij staal. Specificaties: Herkomst: Taiwan (Gemarkeerd op lemmet). Type: Tanto stijl display-mes / Briefopener (Shirasaya look). Materiaal: Lemmet van 440 Stainless Steel (Roestvrij staal). Design: Minimalistisch Japans ontwerp met een hoogglans zwarte afwerking en een goudkleurige 'habaki' (kraag). Afmetingen: Totale lengte ca. 30 cm (Lemmetlengte ca. 18 cm). Schede: Bijpassende hoogglans zwarte schede (saya) die naadloos aansluit op het handvat. Staat: Goede vintage conditie; de hoogglans afwerking is netjes en het lemmet is onbeschadigd.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)

Algemene informatie

Top kavels

Bied op ruim 3956 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app