Tanto Style | Desk Knife | Black Lacquer & G
Dit elegante, in Japanse stijl vervaardigde mes (Tanto-model) dient perfect als luxe briefopener of bureau-accessoire en is uitgevoerd met een strakke zwarte lak-afwerking en een lemmet van roestvrij staal. Specificaties: Herkomst: Taiwan (Gemarkeerd op lemmet). Type: Tanto stijl display-mes / Briefopener (Shirasaya look). Materiaal: Lemmet van 440 Stainless Steel (Roestvrij staal). Design: Minimalistisch Japans ontwerp met een hoogglans zwarte afwerking en een goudkleurige 'habaki' (kraag). Afmetingen: Totale lengte ca. 30 cm (Lemmetlengte ca. 18 cm). Schede: Bijpassende hoogglans zwarte schede (saya) die naadloos aansluit op het handvat. Staat: Goede vintage conditie; de hoogglans afwerking is netjes en het lemmet is onbeschadigd.
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)