De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Uniek Rolex Marriage Watch | Geserviced Uurwerk

Biedingen: 51
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
20:00 uur
Huidig bod
€ 375

Bied op ruim 3954 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Showroom
Opmerkingen

Wordt verzekerd verzonden.

Omschrijving

Een meesterlijke fusie van historie en ambacht: dit unieke 'Marriage Watch' toont een rijk gedecoreerd, antiek Rolex-uurwerk uit 1941 in een moderne, speciaal vervaardigde behuizing met zichtbodem. Specificaties: Type: 'Marriage Watch' (Een antiek zakhorloge-uurwerk getransformeerd tot polshorloge). Uurwerk: Origineel antiek Rolex handopwind-uurwerk (ca. 1941), gesigneerd "Rolex 17 Rubies Swiss Made". Decoratie: Het uurwerk is volledig geskeletteerd en voorzien van prachtige, handgemaakte florale gravures (scrolling engravings). Kast: Nieuw vervaardigde edelstalen 'Cushion' kast met vaste 'wire lugs' en een glazen zichtbodem om het mechaniek te bewonderen. Wijzerplaat: Open-worked (skelet) ontwerp met een klassieke chapter ring en Romeinse cijfers, waardoor de werking van de veer en tandwielen zichtbaar is. Band: Nieuwe zwarte lederen band met kroko-print (aanzetmaat 24mm). Staat: Uniek; het uurwerk is antiek, professioneel gereviseerd en geserviced. De kast, wijzerplaat en band zijn nieuw vervaardigd. Disclaimer: Dit betreft een conversie-horloge. Omdat het een antiek uurwerk in een nieuwe kast betreft, komt dit item niet in aanmerking voor fabrieks-certificering, maar wordt verkocht als een functioneel, custom-made kunstobject.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 20,57 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3954 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app