De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Uniek SaMen Art Glass | Puffer Fish Sculpture

Biedingen: 11
Favorieten:

Deze kavel is gesloten

Gesloten op:
11 jan. 2026 21:21

Laatste bod:

€ 27

Bied op ruim 3956 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Dit vrolijke, massief glazen beeldje in de vorm van een kogelvis ('Puffer Fish') is uitgevoerd in een warme amberkleur met een speels 'confetti'-patroon van witte glasvlokken. Specificaties: Merk: SaMen (Gemerkt met originele sticker: CGS 049). Model: Kogelvis / Puffer Fish. Materiaal: Art Glass (Mondgeblazen stijl met ingesloten kleurpatronen). Kleur: Transparant lichaam met een amber/honinggeel bovenwerk en een buik met witte vlekken ('confetti' of 'tortoise' stijl). Afmetingen: Lengte ca. 14 cm, hoogte ca. 10 cm (gebaseerd op meetlint in foto). Staat: Nieuwstaat; het item is onbeschadigd en voorzien van de originele barcode-sticker op de onderzijde.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)

Algemene informatie

Top kavels

Bied op ruim 3956 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app