Uniek SaMen Art Glass | Puffer Fish Sculpture
Dit vrolijke, massief glazen beeldje in de vorm van een kogelvis ('Puffer Fish') is uitgevoerd in een warme amberkleur met een speels 'confetti'-patroon van witte glasvlokken. Specificaties: Merk: SaMen (Gemerkt met originele sticker: CGS 049). Model: Kogelvis / Puffer Fish. Materiaal: Art Glass (Mondgeblazen stijl met ingesloten kleurpatronen). Kleur: Transparant lichaam met een amber/honinggeel bovenwerk en een buik met witte vlekken ('confetti' of 'tortoise' stijl). Afmetingen: Lengte ca. 14 cm, hoogte ca. 10 cm (gebaseerd op meetlint in foto). Staat: Nieuwstaat; het item is onbeschadigd en voorzien van de originele barcode-sticker op de onderzijde.
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)