Witte Parelmoer & Messing Bangle
Deze robuuste bangle heeft een warme, messingkleurige basis en is rondom ingelegd met grote, rechthoekige panelen van wit parelmoer. Het parelmoer heeft een mooie natuurlijke glans met subtiele regenboog-reflecties, wat een stijlvol contrast vormt met het metaal. Specificaties: Type: Bangle / Slavenarmband (Vaste, brede vorm) Stijl: Boho Chic / Etnisch / Vintage Materiaal: Messing (Brass) & Wit Parelmoer (Mother of Pearl). Afwerking: De parelmoer panelen zijn glad gepolijst en gevat in een metalen rand; de binnenkant is glad afgewerkt messing. Kleur: Goud/Koper-tint met Parelwit. Staat: Vintage staat; het messing vertoont een natuurlijk patina en gebruikssporen die passen bij de leeftijd. De parelmoer panelen zijn intact.
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)