Zwarte Parelmoer & 'Love' Hearts Collier
Dit sfeervolle collier heeft een mysterieuze en romantische uitstraling door het gebruik van donker, iriserend parelmoer (Black Mother of Pearl). De fragmenten zijn geslepen in de vorm van harten en organische blokjes, die bij elke beweging een diepe 'oil-slick' glans van paars, groen en antraciet onthullen. Type: Kralencollier Materiaal: Zwarte Parelmoer / Schelp (Waarschijnlijk Black Lip Oyster shell fragmenten) & Zwart Glas (tussenkralen). Vormen: Geslepen en gepolijste harten afgewisseld met vrije vormen (chips/nuggets). Kleur: Diepzwart/Antraciet met sterke iriserende parelmoerglans. Sluiting: Zilverkleurige karabijnsluiting. Staat: Uitstekend; de parelmoer-elementen zijn glanzend en onbeschadigd.
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)