De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Zwarte Parelmoer & 'Love' Hearts Collier

Bieding: 1
Favorieten:

Deze kavel is gesloten

Gesloten op:
11 jan. 2026 21:53

Laatste bod:

€ 10

Bied op ruim 3956 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Dit sfeervolle collier heeft een mysterieuze en romantische uitstraling door het gebruik van donker, iriserend parelmoer (Black Mother of Pearl). De fragmenten zijn geslepen in de vorm van harten en organische blokjes, die bij elke beweging een diepe 'oil-slick' glans van paars, groen en antraciet onthullen. Type: Kralencollier Materiaal: Zwarte Parelmoer / Schelp (Waarschijnlijk Black Lip Oyster shell fragmenten) & Zwart Glas (tussenkralen). Vormen: Geslepen en gepolijste harten afgewisseld met vrije vormen (chips/nuggets). Kleur: Diepzwart/Antraciet met sterke iriserende parelmoerglans. Sluiting: Zilverkleurige karabijnsluiting. Staat: Uitstekend; de parelmoer-elementen zijn glanzend en onbeschadigd.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)

Algemene informatie

Top kavels

Bied op ruim 3956 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app