De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Armband | Witte Jade & Craquelé Kristal

Biedingen: 2
Favorieten:

Deze kavel is gesloten

Gesloten op:
11 jan. 2026 21:59

Laatste bod:

€ 11

Bied op ruim 3956 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Deze elegante armband combineert de serene, melkwitte uitstraling van 'White Jade' kralen met de levendige schittering van gefacetteerd craquelé-kristal en sprankelende strass-rondellen voor een luxe, ijzige look. Type: Kralenarmband Periode: Modern / Vintage Revival Materiaal: Witte Jade (Handelsnaam voor witte agaat of kwarts) & Craquelé Kristal (Helder glas/kwarts met intern breukeffect). Accenten: Zilverkleurige spacers met ingelegde strass-steentjes.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)

Algemene informatie

Top kavels

Bied op ruim 3956 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app