Armband | Witte Jade & Craquelé Kristal
Deze elegante armband combineert de serene, melkwitte uitstraling van 'White Jade' kralen met de levendige schittering van gefacetteerd craquelé-kristal en sprankelende strass-rondellen voor een luxe, ijzige look. Type: Kralenarmband Periode: Modern / Vintage Revival Materiaal: Witte Jade (Handelsnaam voor witte agaat of kwarts) & Craquelé Kristal (Helder glas/kwarts met intern breukeffect). Accenten: Zilverkleurige spacers met ingelegde strass-steentjes.
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)