Tuinhuis Oleron 307x209 cm
Uw tuinhuis van Solid is gemaakt van FSC-gecertificeerd hout, milieuvriendelijk en onbehandeld. Het meet 3,07 m in lengte, 2,09 m in breedte en 2,94 m in hoogte. De wanden en het dak hebben een dikte van 16 mm. Het tuinhuis van meer dan 7 m² is voorzien van kiep-draaivensters in gehard glas en een glazen deur. Het dak is bedekt met Onduvilla-platen met een rood genuanceerde dakpanlook. De dakhelling bedraagt 41° en het dakoppervlak is 9,52 m². Het heeft een sneeuwbelasting van 75 kg/m². De permanente draagkracht van het dak is 30 kg/m²; het plaatsen van dakpannen (met een belasting van ongeveer 40 kg/m²) is bij dit tuinhuis niet mogelijk. Het houten tuinhuis is uitgerust met een zeer lage aluminium dorpel, waardoor een fiets of grasmaaier moeiteloos naar binnen kan worden verplaatst. De deur is voorzien van een cilinderslot met kinderslotbeveiliging. Een ventilatieset is bij de levering inbegrepen. Het tuinhuis bestaat uit voorgemonteerde houten panelen die tegen elkaar worden geplaatst. Er zijn tal van accessoires beschikbaar om uw tuinhuis aan te vullen, zoals een houtopslag, luiken, een plantenbak, aanbouwkasten of een vloer. Voor de plaatsing van het tuinhuis wordt aangeraden een betonnen funderingsplaat te maken van 307,7 cm lang en 209,4 cm breed. Indien u geen betonplaat wenst te realiseren, kunt u ook werken met betonblokken, klinkers of betonnen funderingspoeren. Daarnaast wordt aangeraden het tuinhuis te beschermen door een schimmel- en insectenwerende behandeling aan te brengen. Het te behandelen oppervlak bedraagt 21,06 m². De montage is eenvoudig dankzij de meegeleverde, uitgebreide handleiding. tuinhuis wordt gratis geleverd in nederland en belgie Het verloop van een levering aan huis • Een tiental dagen voor de levering wordt u geïnformeerd over de leveringsdatum • Deze gebeurt met een oplegger voorzien van een vorkheftruck • De levering van de goederen vindt plaats op het voetpad of op de berm aan de rand van de woning
- Maximale verzendtijd na betaling: 21 werkdagen.
Verzendkosten: € 0,00 (incl BTW)