De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Tip voor Valentijnsdag paar leuke items om weg te geven

Kavel: 1863-61 • Verkoper: Hennesschel Weekveiling 5 2026
Biedingen: 0
Favorieten:
Sluit over
04 feb. 2026
21:29 uur
Huidig bod
€ 1

Bied op ruim 5813 kavels in meer dan 36 categorieën
Ean 8720169298996
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Voor Valentijnsdag veilen wij niet zomaar een item, we veilen een moment vol warmte, aandacht en hartstocht. Geef deze bijzondere ervaring of dit prachtige geschenk aan iemand die jouw hart sneller doet kloppen. Want liefde zit niet alleen in woorden, maar ook in gebaren. Laat uw bod spreken en maak van dit Valentijnscadeau een herinnering die eeuwig blijft bestaan.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,25 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 5813 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app