Tip voor Valentijnsdag paar leuke items om weg te geven
Voor Valentijnsdag veilen wij niet zomaar een item, we veilen een moment vol warmte, aandacht en hartstocht. Geef deze bijzondere ervaring of dit prachtige geschenk aan iemand die jouw hart sneller doet kloppen. Want liefde zit niet alleen in woorden, maar ook in gebaren. Laat uw bod spreken en maak van dit Valentijnscadeau een herinnering die eeuwig blijft bestaan.
Verzendkosten: € 8,25 (incl BTW)