De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

horlogebox - 8 vakken

Kavel: 1875-116 • Verkoper: BosB.nl Gadgets, Wonen, Meubels en Meer!
Biedingen: 2
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
20:09 uur
Huidig bod
€ 6

Bied op ruim 4521 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Met deze horlogedoos kun je je kostbare horloges veilig en stofvrij bewaren. Daarnaast biedt de juwelendoos ruimte voor ringen, kettingen en armbanden in andere compartimenten. De zachte fluwelen bekleding beschermt de inhoud tegen lelijke krassen en beschadigingen. Met de horlogebox zijn je accessoires netjes opgeborgen en bij de hand, zodat je snel het juiste horloge bij je outfit kunt kiezen. De sieradendoos ziet er bovendien heel chique uit met zijn elegante lederlook. Horlogebox in detail - Afmetingen H x B x D: ca. 8 x 30 x 20,5 cm - Gewicht: ca. 1,1 kg - Materiaal: Kunstleer (PU), glas, fluweel, MDF, metaal - Kleur: Zwart Horlogedoos met houders voor sieraden - Afmetingen horlogekussentje H x B x D: ca. 3,5 x 4,5 x 7 cm - Ringhouder met elk 5 rolletjes B: ca. 4,5 cm - Vak met deksel H x B x D: ca. 3,5 x 8,5 x 8 cm - Spiegel H x B: ca. 15,5 x 13,5 cm - Zakje H x B: ca. 7 x 11 cm Stijlvolle horlogekist met lederlook - 8 vakken met horlogekussentjes voor klassieke polshorloges - Horloges stofvrij en binnen handbereik opbergen - Met vakjes voor ringen, kettingen en armbanden - Zachte fluwelen bekleding beschermt accessoires tegen krassen - Stijlvol design met lederlook en grijze bekleding - Afsluitbare juwelendoos om sieraden veilig te bewaren Levering omvat - 1x Opbergdoos horloges - 1x Sleutel - Decoratie is niet bij de levering inbegrepen

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 7,50 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 4521 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app