De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Tafellamp - dansende vrouw - indirect licht - E27

Kavel: 1875-98 • Verkoper: BosB.nl Gadgets, Wonen, Meubels en Meer!
Biedingen: 0
Favorieten:

Deze kavel is gesloten

Gesloten op:
11 jan. 2026 20:24

Laatste bod:

€ 10

Bied op ruim 3956 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

De juiste verlichting is essentieel voor een aangename sfeer. Dit nachtlampje is ideaal om de woonkamer sfeervol te verlichten of om vanaf het nachtkastje voor gezellig licht in de slaapkamer te zorgen. De prachtige tafellamp is niet alleen een lamp maar ook kunst. Het prachtige beeldje van de danseres zorgt met haar gracieuze positie voor een echte eyecatcher. De kamer wordt indirect verlicht en door de lichtbron verlicht, welke achter de witte schijf verborgen is. Tafellamp in detail - Grootte H x B x D: ca. 34,5 x 27 x 14 cm - Hoogte figuur: ca. 32 cm - Diameter schijf: ca. 25 cm - Kabellente: ca. 143 cm - Gewicht: ca. 1,6 kg - Materiaal: Resin, kunststof - Kleur: Zilver, wit Technische details - Fitting: E27 - Spanning: 230 V - Maximaal vermogen van de lampen: 40 W - Frequentie: ca. 50 Hz - Lichtbronnen niet inbegrepen Decoratieve tafellamp voor sfeervolle verlichting - Lamp en woonaccessoire in één - Vrouwenbeeldje in jaren 20 vintage stijl - Ideaal als nachtlamp of bedlamp - Tafellamp zorgt voor een gezellige sfeer in huis - Leuke accessoire in de woonkamer en slaapkamer Levering omvat - 1 x Nachtlampje - Zonder lichtbron - Lichtbron en decoratie zijn niet inbegrepen

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 7,50 (incl BTW)

Algemene informatie

Top kavels

Bied op ruim 3956 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app