De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

krukje met opbergruimte - kunstleer - 40 x 40 x 40 cm

Kavel: 1875-99 • Verkoper: BosB.nl Gadgets, Wonen, Meubels en Meer!
Bieding: 1
Favorieten:

Deze kavel is gesloten

Gesloten op:
11 jan. 2026 20:20

Laatste bod:

€ 11

Bied op ruim 3956 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Deze kruk met opbergruimte is een handig meubel voor in de woonkamer, kinderkamer of andere kamers. Als opbergkist kunnen plaids, tijdschriften en andere voorwerpen in de poef worden opgeborgen. Dankzij de zachte zitting kan je lekker op de hocker plaats nemen. De opbergkruk is goed te combineren in de woning en zorgt met zijn hoes van kunstleer voor een stijlvolle charme. Ook als voetenbankje is de kruk handig. Bovendien is hij zeer stevig en kan hij veel gewicht dragen. Krukje met opbergruimte in detail - Afmeting H x B x D: ca. 40 x 40 x 40 cm - Binnenkant H x B x D: ca. 15 x 36 x 36 cm - Kan ca. 120 kg dragen - Volume: ca. 20 l - Gewicht: ca. 7,3 kg - Materiaal: hout, kunstleer, schuimstof, MDF - Keuze uit verschillende kleuren Mooie opbergkruk met deksel - Als poef, voetenbankje of als bijzettafel te gebruiken - Extra opbergruimte voor speelgoed, tijdschriften etc. - Mooi in de hal, woon, logeer- en slaapkamer - Rubberen beschermers onder de poten gaan krassen in de voer tegen - Stevig materiaal en prachtig design met kunstleer Levering omvat - 1x Krukje met opbergruimte in kleur naar keuze - Met opbouwhandleiding - Decoratie is niet bij de levering inbegrepen

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 7,50 (incl BTW)

Algemene informatie

Top kavels

Bied op ruim 3956 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app