De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Draagbare elektrische droger

Kavel: 1891-2 • Verkoper: BosB.nl Gadgets, Wonen, Meubels en Meer!
Bieding: 1
Favorieten:
Sluit over
20 jan. 2026
20:21 uur
Huidig bod
€ 24

Bied op ruim 3899 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Draagbaar droogconcept: Ruimte is altijd een grote uitdaging geweest voor het drogen van kleding in kleine huishoudens. Traditionele drogers hebben een beperkte capaciteit, zijn omvangrijk, tijdrovend om te installeren en moeilijk op te bergen, waardoor ze niet voldoen aan de droogbehoeften van kleine gezinnen. Daarom zijn draagbare drogers zo cruciaal. Oplossing van de drooguitdagingen van kleine huishoudens: 1. Automatische uitschakeling met een timer. 2. De combinatie van uv-sterilisatie en verwarming zorgt voor snel drogen en beschermt de huid. 3. Dubbele veiligheid: De droger schakelt automatisch uit wanneer de temperatuur te hoog is en een temperatuurbegrenzingssysteem regelt de temperatuur. 4. Gebruiksvriendelijk, geen installatie vereist, wat het drogen gemakkelijker maakt. Grote capaciteit: Deze warmtepompdroger heeft een grote capaciteit en kan meerdere kledingstukken tegelijkertijd drogen. Afhankelijk van uw behoeften biedt hij ruimte aan 10-20 onderbroeken, 10-14 kinderkledingstukken, 8-10 T-shirts, 3-6 truien of 16-20 dekbedovertrekken en handdoeken. Stille UV-sterilisatie: Deze veelzijdige elektrische reisdroger doet meer dan alleen kleding drogen. Hij beschikt ook over UV-sterilisatie en warmte-deodorisatie. Maak lawaaierig drogen verleden tijd met deze draagbare condensdroger. Hij produceert slechts 45 decibel. Geniet van een stille waservaring. Een perfect cadeau-idee: gemakkelijk op te bergen, snel te installeren en overal op te hangen. Hij voldoet perfect aan de dagelijkse nood- en droogbehoeften van een klein gezin. Het is een prachtig ontworpen en praktisch cadeau voor vrienden, ouders en studenten. Specificaties Kleur: Wit Materiaal: Aluminiumlegering Afmetingen: 29 x 22 x 10 cm Verpakking: Inclusief 1 droger

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 7,50 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3899 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app