Sneeuwvlok lichtgordijn
Creëer een warme sfeer in de huiskamer, slaapkamer, keuken, garage of op kantoor. De verlichting heeft een gordijn ontwerp met sneeuwvlokken op verschillende hoogten die een unieke look geven aan elke ruimte. De verlichting is bedoeld voor binnen (in ieder geval een droge omgeving). Kies uit 1 van de 8 modi op de schakelaar (van constant aan tot slow fade). Super leuk voor dagelijks gebruik, maar ook prachtig tijdens de feest en kerstdagen!
Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)