De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Sneeuwvlok lichtgordijn

Kavel: 1917-76 • Verkoper: Xclusive Deals Consumenten goederen
Biedingen: 0
Favorieten:
Sluit over
22 jan. 2026
19:47 uur
Huidig bod
€ 10

Bied op ruim 3690 kavels in meer dan 36 categorieën
Merk Xclusive Deals
Lengte 3,00 m
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Creëer een warme sfeer in de huiskamer, slaapkamer, keuken, garage of op kantoor. De verlichting heeft een gordijn ontwerp met sneeuwvlokken op verschillende hoogten die een unieke look geven aan elke ruimte. De verlichting is bedoeld voor binnen (in ieder geval een droge omgeving). Kies uit 1 van de 8 modi op de schakelaar (van constant aan tot slow fade). Super leuk voor dagelijks gebruik, maar ook prachtig tijdens de feest en kerstdagen!

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3690 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app