De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Royal Selangor | Tower Bridge Shot Glasses | London Souvenir

Biedingen: 3
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
20:53 uur
Huidig bod
€ 12

Bied op ruim 4565 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Een uniek paar handgemaakte tinnen borrelglashouders van Royal Selangor die de iconische architectuur van de Londense Tower Bridge uitbeelden, voorzien van een kunstenaarssignatuur en datering. Specificaties: Merk: Royal Selangor (volgens opgave). Model: Tower Bridge Shot Glass Holders. Materiaal: Hoogwaardig tin (Pewter) met uitneembare glazen inserts. Design: Gedetailleerd sculpturaal ontwerp van de beroemde brugtorens. Markering: Onderzijde gesigneerd met "fo © 1996" en "m99". Afmetingen: Standaard shotglas formaat (ca. 6 cm hoog). Staat: Uitstekende vintage conditie; het tin heeft een fraaie patina en de glazen zijn onbeschadigd.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 4565 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app