Royal Selangor | Tower Bridge Shot Glasses | London Souvenir
Een uniek paar handgemaakte tinnen borrelglashouders van Royal Selangor die de iconische architectuur van de Londense Tower Bridge uitbeelden, voorzien van een kunstenaarssignatuur en datering. Specificaties: Merk: Royal Selangor (volgens opgave). Model: Tower Bridge Shot Glass Holders. Materiaal: Hoogwaardig tin (Pewter) met uitneembare glazen inserts. Design: Gedetailleerd sculpturaal ontwerp van de beroemde brugtorens. Markering: Onderzijde gesigneerd met "fo © 1996" en "m99". Afmetingen: Standaard shotglas formaat (ca. 6 cm hoog). Staat: Uitstekende vintage conditie; het tin heeft een fraaie patina en de glazen zijn onbeschadigd.
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)