Parure | Etruskische Revival Set met Lapis Lazuli
Deze imposante, vierdelige sieradenset is uitgevoerd in de klassieke 'Etruscan Revival' stijl (Cannetille), waarbij het duurzame goudkleurige staal met fijn filigrain-reliëf een prachtig en rijk contrast vormt met de diepblauwe Lapis Lazuli stenen. Type: Parure (Complete set bestaande uit 4 delen). Stijl: Etruscan Revival / Cannetille (geïnspireerd op antieke archeologische vondsten, populair als 'Museum Reproductions' in de jaren '80/'90). Materiaal: Goudkleurig Edelstaal (zoals aangegeven) & Lapis Lazuli (Diepblauwe cabochons). Het gebruik van staal maakt de set duurzaam en kleurvast. Inhoud: Collier: 'Bib'-model met geschakelde medaillons en een haaksluiting. Armband: Schakelarmband met bijpassende ronde ornamenten. Oorbellen: Lange hangers met 'shepherd hook' (herdershaak) sluiting. Ring: Statement ring met grote ovale steen en bewerkte rand. Staat: De set verkeert in uitstekende staat; het metaalwerk is fris en de stenen zijn onbeschadigd.
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)