Rob Aussen | Origineel Werk "Lopend Naakt"
Nieuwprijs: € 1.800 - € 2.500 Een krachtig, expressionistisch werk van Rob Aussen. Het betreft een lopende mannelijke naaktfiguur, uitgevoerd in gemengde techniek (vermoedelijk aquarel en inkt) op speciaal getextureerd papier (mogelijk Japans papier of rijstpapier), gemonteerd op een drager en voorzien van een grijs passe-partout. Specificaties: Kunstenaar: Rob Aussen (Gesigneerd "aussen" in het midden onder). Titel/Onderwerp: Lopende mannelijke naaktfiguur. Techniek: Mixed media / Aquarel op getextureerd papier. Afwerking: Het papier heeft een karakteristieke, ruwe vezelstructuur en is 'zwevend' of direct gemonteerd op de achtergrond. Staat: Goede staat, het werk zit in een grijs kartonnen passe-partout.
Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)