De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Rob Aussen | Origineel Werk "Lopend Naakt"

Bieding: 1
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
20:01 uur
Huidig bod
€ 10

Bied op ruim 3954 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Nieuwprijs: € 1.800 - € 2.500 Een krachtig, expressionistisch werk van Rob Aussen. Het betreft een lopende mannelijke naaktfiguur, uitgevoerd in gemengde techniek (vermoedelijk aquarel en inkt) op speciaal getextureerd papier (mogelijk Japans papier of rijstpapier), gemonteerd op een drager en voorzien van een grijs passe-partout. Specificaties: Kunstenaar: Rob Aussen (Gesigneerd "aussen" in het midden onder). Titel/Onderwerp: Lopende mannelijke naaktfiguur. Techniek: Mixed media / Aquarel op getextureerd papier. Afwerking: Het papier heeft een karakteristieke, ruwe vezelstructuur en is 'zwevend' of direct gemonteerd op de achtergrond. Staat: Goede staat, het werk zit in een grijs kartonnen passe-partout.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3954 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app