Andy Warhol | Limited Edition Lithografie | Paramount
Dit item wordt door ons persoonlijk bezorgd
Een opvallend pop-art werk van Andy Warhol uit zijn "Ads" serie (oorspronkelijk 1985), met het iconische Paramount Pictures logo. Dit betreft een gelimiteerde lithografie op groot formaat, voorzien van stempels en een Italiaans certificaat. Specificaties: Kunstenaar: Andy Warhol (Naar/After). Titel: Paramount (Ads Series). Techniek: Lithografie (Offset, grafische print). Papier: Lenox Museum papier. Oplage: Gelimiteerde editie, handgenummerd 114/2400. Afmetingen: 60 cm x 60 cm (vierkant formaat). Markeringen: Gedrukte handtekening "Andy Warhol" rechtsonder. CMOA (Carnegie Museum of Art) stempel. Certificaat: Inclusief COA van "Aviomar Italia S.P.A. / Arte Viva" gedateerd 12/05/2016. Staat: Nieuwstaat; strak ingelijst in een zwarte lijst met beschermhoeken.
Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)