De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Andy Warhol | Limited Edition Lithografie | Paramount

Biedingen: 2
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
20:02 uur
Huidig bod
€ 11

Bied op ruim 3954 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Dit item wordt door ons persoonlijk bezorgd

Omschrijving

Een opvallend pop-art werk van Andy Warhol uit zijn "Ads" serie (oorspronkelijk 1985), met het iconische Paramount Pictures logo. Dit betreft een gelimiteerde lithografie op groot formaat, voorzien van stempels en een Italiaans certificaat. Specificaties: Kunstenaar: Andy Warhol (Naar/After). Titel: Paramount (Ads Series). Techniek: Lithografie (Offset, grafische print). Papier: Lenox Museum papier. Oplage: Gelimiteerde editie, handgenummerd 114/2400. Afmetingen: 60 cm x 60 cm (vierkant formaat). Markeringen: Gedrukte handtekening "Andy Warhol" rechtsonder. CMOA (Carnegie Museum of Art) stempel. Certificaat: Inclusief COA van "Aviomar Italia S.P.A. / Arte Viva" gedateerd 12/05/2016. Staat: Nieuwstaat; strak ingelijst in een zwarte lijst met beschermhoeken.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3954 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app