Rob Aussen | Origineel Aquarel "Staand Naakt" | 70x100
Dit item wordt door ons persoonlijk geleverd.
Nieuwprijs: € 2.800 (Oorspronkelijke galeriewaarde) Een indrukwekkend, groot formaat origineel werk van de kunstenaar Rob Aussen. Het betreft een expressief geschilderde aquarel/gemengde techniek van een staand vrouwelijk naakt, vergezeld door een fantasierijk blauw dierfiguur, gevat in een royaal passe-partout. Specificaties: Kunstenaar: Rob Aussen (Gesigneerd linksonder: "Aussen"). Titel/Onderwerp: Staand vrouwelijk naakt met blauw hondje/fantasiedier. Techniek: Aquarel / Gemengde techniek op papier. Afmetingen: 70 x 100 cm (buitenmaat incl. passe-partout). Staat: Het werk verkeert in uitstekende staat met frisse, levendige kleuren en zit in een schoon kartonnen passe-partout (niet ingelijst achter glas).
Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)