De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Rob Aussen | Origineel Aquarel "Staand Naakt" | 70x100

Biedingen: 0
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
20:04 uur
Huidig bod
€ 10

Bied op ruim 3954 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Dit item wordt door ons persoonlijk geleverd.

Omschrijving

Nieuwprijs: € 2.800 (Oorspronkelijke galeriewaarde) Een indrukwekkend, groot formaat origineel werk van de kunstenaar Rob Aussen. Het betreft een expressief geschilderde aquarel/gemengde techniek van een staand vrouwelijk naakt, vergezeld door een fantasierijk blauw dierfiguur, gevat in een royaal passe-partout. Specificaties: Kunstenaar: Rob Aussen (Gesigneerd linksonder: "Aussen"). Titel/Onderwerp: Staand vrouwelijk naakt met blauw hondje/fantasiedier. Techniek: Aquarel / Gemengde techniek op papier. Afmetingen: 70 x 100 cm (buitenmaat incl. passe-partout). Staat: Het werk verkeert in uitstekende staat met frisse, levendige kleuren en zit in een schoon kartonnen passe-partout (niet ingelijst achter glas).

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3954 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app