Andy Warhol | Limited Edition Lithografie | "Mickey Mouse"
Dit item wordt door ons persoonlijk bezorgd
Een iconische, decoratieve lithografie van Mickey Mouse uit Andy Warhol's beroemde "Myths" serie. Dit werk betreft een gelimiteerde editie op Arches papier, voorzien van diverse stempels en een certificaat. Specificaties: Kunstenaar: Andy Warhol (Naar/After). Titel/Onderwerp: Mickey Mouse (onderdeel van de Myths portfolio, origineel uit 1981). Techniek: Grafische lithografie / Offset print (30 kleuren). Materiaal: Arches papier (hoogwaardig katoenpapier met watermerk). Oplage: Gelimiteerde editie, handgenummerd 60/100. Markeringen: Voorzien van een gedrukte handtekening ("pencil of the print: Andy Warhol") rechtsonder. Certificaat vermeldt stempels van o.a. "Georges Israel Editeur" en "Leo Castelli". Afmetingen: ca. 38,3 cm x 56,3 cm (bladformaat). Inclusief: Certificaat ("Andy Warhol Collection") op de achterzijde, verwijzend naar de Catalogue Raisonne 1962/1987. Staat: Nieuwstaat; strak ingelijst in een zwarte lijst met beschermhoeken.
Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)