De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Andy Warhol | Limited Edition Lithografie | "Mickey Mouse"

Biedingen: 15
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
20:08 uur
Huidig bod
€ 27

Bied op ruim 3954 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Showroom
Opmerkingen

Dit item wordt door ons persoonlijk bezorgd

Omschrijving

Een iconische, decoratieve lithografie van Mickey Mouse uit Andy Warhol's beroemde "Myths" serie. Dit werk betreft een gelimiteerde editie op Arches papier, voorzien van diverse stempels en een certificaat. Specificaties: Kunstenaar: Andy Warhol (Naar/After). Titel/Onderwerp: Mickey Mouse (onderdeel van de Myths portfolio, origineel uit 1981). Techniek: Grafische lithografie / Offset print (30 kleuren). Materiaal: Arches papier (hoogwaardig katoenpapier met watermerk). Oplage: Gelimiteerde editie, handgenummerd 60/100. Markeringen: Voorzien van een gedrukte handtekening ("pencil of the print: Andy Warhol") rechtsonder. Certificaat vermeldt stempels van o.a. "Georges Israel Editeur" en "Leo Castelli". Afmetingen: ca. 38,3 cm x 56,3 cm (bladformaat). Inclusief: Certificaat ("Andy Warhol Collection") op de achterzijde, verwijzend naar de Catalogue Raisonne 1962/1987. Staat: Nieuwstaat; strak ingelijst in een zwarte lijst met beschermhoeken.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3954 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app