De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Pablo Picasso | Limited Edition Litho | Portrait Imaginaire

Biedingen: 5
Favorieten:
Sluit over
11 jan. 2026
20:08 uur
Huidig bod
€ 14

Bied op ruim 3954 kavels in meer dan 36 categorieën
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Dit item wordt persoonlijk door ons bezorgd.

Omschrijving

Een fraai ingelijste lithografie naar het werk van Pablo Picasso uit zijn beroemde reeks "Portraits Imaginaires". Dit exemplaar betreft een gelimiteerde uitgave op hoogwaardig Arches-papier, voorzien van een blindstempel en certificaat van echtheid. Specificaties: Kunstenaar: Pablo Picasso (Naar). Titel/Onderwerp: Portret (Gedateerd in de plaat: 25.6.69). Techniek: Grafische lithografie (Lithografia grafic printed). Materiaal: Arches France papier (kwalitatief katoenpapier). Oplage: Gelimiteerde editie, handgenummerd 29/250. Productiejaar: Uitgevoerd in 2008/2009 (Postume editie). Markeringen: Gesigneerd "Picasso" (in de druk/plaat). Voorzien van S.P.A.D.E.M. Paris blindstempel (reliëfdruk) linksonder. Afmetingen: ca. 38,5 x 28,5 cm (bladformaat). Inclusief: Certificaat van Echtheid (Certificate of Authenticity) van "Oro Cartier s.p.a." op de achterzijde. Staat: Nieuwstaat; het werk is ingelijst in een zwarte lijst en nog voorzien van beschermhoeken.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3954 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app