Pablo Picasso | Limited Edition Litho | Portrait Imaginaire
Dit item wordt persoonlijk door ons bezorgd.
Een fraai ingelijste lithografie naar het werk van Pablo Picasso uit zijn beroemde reeks "Portraits Imaginaires". Dit exemplaar betreft een gelimiteerde uitgave op hoogwaardig Arches-papier, voorzien van een blindstempel en certificaat van echtheid. Specificaties: Kunstenaar: Pablo Picasso (Naar). Titel/Onderwerp: Portret (Gedateerd in de plaat: 25.6.69). Techniek: Grafische lithografie (Lithografia grafic printed). Materiaal: Arches France papier (kwalitatief katoenpapier). Oplage: Gelimiteerde editie, handgenummerd 29/250. Productiejaar: Uitgevoerd in 2008/2009 (Postume editie). Markeringen: Gesigneerd "Picasso" (in de druk/plaat). Voorzien van S.P.A.D.E.M. Paris blindstempel (reliëfdruk) linksonder. Afmetingen: ca. 38,5 x 28,5 cm (bladformaat). Inclusief: Certificaat van Echtheid (Certificate of Authenticity) van "Oro Cartier s.p.a." op de achterzijde. Staat: Nieuwstaat; het werk is ingelijst in een zwarte lijst en nog voorzien van beschermhoeken.
Verzendkosten: € 56,87 (incl BTW)