De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Maje Rosangeo-jurk maat 36

Bieding: 1
Favorieten:
Sluit over
04 feb. 2026
20:31 uur
Huidig bod
€ 5

Bied op ruim 5232 kavels in meer dan 36 categorieën
Merk Sandro
Conditie Retour
Opmerkingen

Let op: Kleine beschadigingen( zie foto's) , maar hier valt de jurk overheen. Let op: Sandro kleding valt over het algemeen klein, vooral de meer getailleerde items zoals blazers en broeken. Casual en oversized kledingstukken vallen meer naar de gebruikelijke maat of iets ruimer, maar het is over het algemeen aangeraden om een maat groter te overwegen dan je normale maat. Nieuw, zonder originele verpakking en prijskaartje.

Omschrijving

Functies Ronde halslijn Verborgen ritssluiting aan de zijkant Mouwen tot de elleboog Strikdetail in de taille Asymmetrische rok Kleurblokken Houd er rekening mee dat deze jurk wordt geleverd met een zwart label, inclusief instructies voor het verwijderen ervan. Indien het label wordt verwijderd, kan de jurk niet worden geretourneerd. Geïmporteerd Maat en pasvorm Valt normaal qua maat, bestel je gebruikelijke maat. Ontworpen om tot halverwege de kuit te reiken. Materialen en onderhoud Bovenstof: 95% katoen, 5% elastaan; onderstof: 100% viscose Chemische reiniging

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 5232 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app