Maje Rosangeo-jurk maat 36
Let op: Kleine beschadigingen( zie foto's) , maar hier valt de jurk overheen. Let op: Sandro kleding valt over het algemeen klein, vooral de meer getailleerde items zoals blazers en broeken. Casual en oversized kledingstukken vallen meer naar de gebruikelijke maat of iets ruimer, maar het is over het algemeen aangeraden om een maat groter te overwegen dan je normale maat. Nieuw, zonder originele verpakking en prijskaartje.
Functies Ronde halslijn Verborgen ritssluiting aan de zijkant Mouwen tot de elleboog Strikdetail in de taille Asymmetrische rok Kleurblokken Houd er rekening mee dat deze jurk wordt geleverd met een zwart label, inclusief instructies voor het verwijderen ervan. Indien het label wordt verwijderd, kan de jurk niet worden geretourneerd. Geïmporteerd Maat en pasvorm Valt normaal qua maat, bestel je gebruikelijke maat. Ontworpen om tot halverwege de kuit te reiken. Materialen en onderhoud Bovenstof: 95% katoen, 5% elastaan; onderstof: 100% viscose Chemische reiniging
Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)