De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Ultenic D10 robotstofzuiger - 4000 Pa - LiDAR-navigatie

Bieding: 1
Favorieten:
Sluit over
26 jan. 2026
19:42 uur
Huidig bod
€ 10

Bied op ruim 3902 kavels in meer dan 36 categorieën
Ean 6924843223065
Conditie Gebruikt
Opmerkingen

LET OP! Dit betreft een goed gebruikt product dat door een consument binnen de wettelijke bedenktijd (14 dagen) is geretourneerd. Het artikel is getest maar functioneel. Er kunnen gebruikssporen of verpakkingsschade aanwezig zijn en accessoires of originele verpakking kunnen ontbreken.

Omschrijving

NAVIGATIE-LIDAR - Realtime analyse van de ruimte, nauwkeurige routeplanning voor optimale reiniging. Geen gemiste of herhaalde reinigingen, oplaadproblemen of botsingen meer dankzij deze technologie. MATRIX CLEAN - Met zijn matrixreinigingsmethode garandeert deze technologie een complete reiniging van uw ruimte, zonder ook maar één hoekje over te slaan. Activeer de functie met één klik in de app voor optimale reinheid, elke keer weer. 4000PA ROBUUST - Verbeter uw schoonmaakprestaties met 33% hogere zuigkracht dan de D5s Pro, voor efficiënte reiniging van stof, haar, deeltjes en zelfs tapijten. REINIGEN OP MAAT - Pas uw schoonmaakroutine aan met Ultenic: plan, definieer zones, kies de volgorde en profiteer van slimme integraties met Alexa, Google Assistant, Siri, IFTTT en widgets.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 3902 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app