Ultenic D10 robotstofzuiger - 4000 Pa - LiDAR-navigatie
LET OP! Dit betreft een goed gebruikt product dat door een consument binnen de wettelijke bedenktijd (14 dagen) is geretourneerd. Het artikel is getest maar functioneel. Er kunnen gebruikssporen of verpakkingsschade aanwezig zijn en accessoires of originele verpakking kunnen ontbreken.
NAVIGATIE-LIDAR - Realtime analyse van de ruimte, nauwkeurige routeplanning voor optimale reiniging. Geen gemiste of herhaalde reinigingen, oplaadproblemen of botsingen meer dankzij deze technologie. MATRIX CLEAN - Met zijn matrixreinigingsmethode garandeert deze technologie een complete reiniging van uw ruimte, zonder ook maar één hoekje over te slaan. Activeer de functie met één klik in de app voor optimale reinheid, elke keer weer. 4000PA ROBUUST - Verbeter uw schoonmaakprestaties met 33% hogere zuigkracht dan de D5s Pro, voor efficiënte reiniging van stof, haar, deeltjes en zelfs tapijten. REINIGEN OP MAAT - Pas uw schoonmaakroutine aan met Ultenic: plan, definieer zones, kies de volgorde en profiteer van slimme integraties met Alexa, Google Assistant, Siri, IFTTT en widgets.
Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)