Cecotec® Espresso 20 Koffiemachine - 20 Bar - 1.5L - 850W
LET OP! Dit betreft een goed gebruikt product dat door een consument binnen de wettelijke bedenktijd (14 dagen) is geretourneerd. Het artikel is getest maar functioneel. Er kunnen gebruikssporen of verpakkingsschade aanwezig zijn en accessoires of originele verpakking kunnen ontbreken.
Ben jij op zoek naar een krachtige en compacte espressomachine om thuis de perfecte koffie te zetten? Dan is de Cecotec Express Power Espresso 20 Barista Pro precies wat je zoekt! Deze stijlvolle en gebruiksvriendelijke machine levert professionele kwaliteit espresso en cappuccino met de perfecte balans tussen smaak en aroma. Voor- en nadelen: + 20 bar druk voor intense koffiesmaak en rijke crèmelaag + Inclusief stoompijpje voor het maken van perfect opgeklopte melk voor cappuccino en latte + Dubbele armen voor het bereiden van één of twee kopjes tegelijk + Verwijderbare lekbak voor eenvoudige reiniging - Alleen beschikbaar in zilver De Cecotec Express Power Espresso 20 Barista Pro in detail: 20 Bar Druk voor Perfecte Espresso: De krachtige pomp van 20 bar zorgt voor een intense extractie van koffie, waardoor je elke keer kunt genieten van een rijke en aromatische espresso met een perfecte crèmelaag. Ingebouwde Melkopschuimer: Met de inbegrepen stoompijp kun je eenvoudig melk opschuimen voor het maken van cappuccino, latte of andere melkdranken. Dit maakt de machine veelzijdig en perfect voor liefhebbers van zowel zwarte koffie als melkdranken. Dubbele Filterhouders: Dankzij de dubbele filterhouders kun je zowel één als twee kopjes koffie tegelijkertijd bereiden, ideaal voor als je koffie wilt delen of snel meerdere kopjes wilt maken. Verwijderbare Lekbak en Energiebesparende Functie: De machine is voorzien van een afneembare lekbak, wat zorgt voor een eenvoudige schoonmaak. Bovendien heeft de espressomachine een energiebesparende modus met automatische uitschakeling en stand-by functie, waardoor je energie bespaart als de machine niet in gebruik is. 1,5L Waterreservoir: De Cecotec Express Power Espresso 20 Pro beschikt over een waterreservoir van 1,5 liter, wat voldoende is om meerdere kopjes koffie te zetten zonder vaak bij te vullen. Cecotec: Voor de Liefhebbers van Koffie Cecotec staat bekend om het combineren van innovatieve technologieën met gebruiksgemak, en de Express Power Espresso 20 is hier een prachtig voorbeeld van. Of je nu een beginner bent of een ervaren barista, deze machine biedt alles wat je nodig hebt voor de perfecte koffie-ervaring thuis. Productspecificaties: Druk: 20 bar Vermogen: 850W Capaciteit waterreservoir: 1,5 liter Kleur: Zilver Afmetingen: 32D x 26W x 32H cm Materiaal: Roestvrij staal Gewicht: 3,66 kg Speciale functies: Melkopschuimer, energiebesparing, dubbel filter Inhoud van bestelling: 1 x Cecotec Express Power Espresso 20 Barista Pro 1 x Dubbele filterhouder 1 x Melkopschuimer 1 x Verwijderbare lekbak 1 x Gebruikershandleiding
Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)