ProfijtMeubel Montclair opbergkast
| Merk | ProfijtMeubel |
| Model | Montclair |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Conditie | Nieuw |
In bepaalde situaties is bezorging mogelijk tegen een vergoeding, doch dit geschiedt uitsluitend na onderling overleg via de XL Auctions chat. Er kunnen hieraan geen rechten worden ontleend, aangezien deze veiling primair is opgezet voor het ophalen van goederen. Ons meubilair is afkomstig van de groothandel en kan een nieuw, demo, showroommodel, retour of gereviseerd model zijn. Ongeacht de staat wordt al ons meubilair altijd vakkundig gereinigd en volledig geïnspecteerd alvorens het wordt aangeboden. Wij nemen nooit meubels over van particulieren; onze gehele collectie is uitsluitend afkomstig van gerenommeerde groothandels en woonwarenhuizen. Gelieve er rekening mee te houden dat dit een ophaalveiling betreft. Als koper bent u zelf verantwoordelijk voor het regelen van transport en het tijdig ophalen van het meubelstuk. Onze werkwijze waarborgt dat u een kwalitatief hoogwaardig, professioneel gereinigd meubel ontvangt met een gedetailleerde beschrijving van eventuele gebruikssporen. Wij streven ernaar elke bank transparant, eerlijk geprijsd en met duidelijke foto's aan te bieden.
Prachtige zwarte kast met gedetailleerd houtsnijwerk. De kast is nieuw en ongebruikt, maar er is in de fabriek houtworm geconstateerd (komt voor bij 1 op de 10.000 kasten) De kast is professioneel behandeld en ingespoten, zowel in een cabine als handmatig. Hoewel het lijkt alsof de houtworm weg is, maar hier geen garanties op worden gegeven. Kast heeft ook lichte opslag/transport schade opgelopen maar verder geheel nieuw.
Afhalen op: Diamantdijk 262
4706 Roosendaal
Datum: 08-02-2026 van 12:00 tot 16:00 -
Kijkdag op: Diamantdijk 262
4706 Roosendaal
Datum: 21-01-2026 van 15:00 tot 15:00