6x Yale fietsslot met cijfercode 120cm
| Ean | 4893862048930 |
| Merk | Yale |
| Kleur | Zwart, grijs, geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 12,0 cm |
| Conditie | Nieuw |
Het Yale fietsslot met cijfercode is een zeer praktisch en gebruiksvriendelijk kabelslot, perfect voor dagelijks gebruik. De flexibele stalen kabel van 8 mm dik biedt betrouwbare bescherming tegen diefstal, terwijl de kunststof coating voorkomt dat je fiets beschadigt. Dankzij de eenvoudige cijfercombinatie heb je geen sleutels nodig, en met de inbegrepen houder bevestig je het slot makkelijk aan je fietsframe. Ideaal voor stadsgebruik of korte stops onderweg. Specificaties: Type: Kabelslot met cijfercode Lengte: 120 cm Kabeldikte: 8 mm Materiaal kabel: Flexibel staal met kunststof omhulsel Vergrendeling: Cijfercode Inclusief: Houder voor bevestiging aan de fiets Extra: Gebruikershandleiding in de houder Merk: Yale
Verzendkosten: € 7,26 (incl BTW)