De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

6x Yale fietsslot met cijfercode 120cm

Biedingen: 0
Favorieten:
Sluit over
29 jan. 2026
20:30 uur
Huidig bod
€ 18

Bied op ruim 5643 kavels in meer dan 36 categorieën
Ean 4893862048930
Merk Yale
Kleur Zwart, grijs, geel
Materiaal Kunststof
Lengte 12,0 cm
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Omschrijving

Het Yale fietsslot met cijfercode is een zeer praktisch en gebruiksvriendelijk kabelslot, perfect voor dagelijks gebruik. De flexibele stalen kabel van 8 mm dik biedt betrouwbare bescherming tegen diefstal, terwijl de kunststof coating voorkomt dat je fiets beschadigt. Dankzij de eenvoudige cijfercombinatie heb je geen sleutels nodig, en met de inbegrepen houder bevestig je het slot makkelijk aan je fietsframe. Ideaal voor stadsgebruik of korte stops onderweg. Specificaties: Type: Kabelslot met cijfercode Lengte: 120 cm Kabeldikte: 8 mm Materiaal kabel: Flexibel staal met kunststof omhulsel Vergrendeling: Cijfercode Inclusief: Houder voor bevestiging aan de fiets Extra: Gebruikershandleiding in de houder Merk: Yale

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 7,26 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 5643 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app