FlinQ Smart Star Projector
Merk: FlinQ
Type: Smart Star Projector
Garantie: 2 jaar
- Slaap onder de sterren
- Werkt met Alexa & Google Home
- Kies uit talloze scènes & opties
Modi
- Heelalprojectie
- Sterrenprojectie
- Wolkenprojectie
- Inclusief dim- & timerfunctie
Technische gegevens
- Lichtbron: LED
- Lichtkleur: RGB (16,1 miljoen kleuren)
- Kleurtemperatuur: 10K
Connectiviteit
- Te bedienen via Tuya Smart-app
- Ondersteunt Amazon Alexa & Google Home
Fysieke eigenschappen
- Kabellengte: 1,8 m
- Afmetingen: 16 x 16 x 7 cm
- Gewicht: 500 gram
Dit ontvang je
- FlinQ Smart Star Projector
- Stroomkabel
- Stroomvoorziening
- Handleiding
| Ean | 8720168683533 |
| Conditie | Retour |
Het betreft een retour gestuurd artikel. Dit artikel is binnen de wettelijk herroepingstermijn (14-dagen) geretourneerd door de consument. Dit houdt in dat het geen zwaar gebruikt "retour" artikel is. Het artikel kan uit de verpakking zijn geweest, getest zijn door de consument en verpakkingsschade hebben opgelopen. Het artikel is volledig werkzaam.
Slapen onder de sterren is een droom van velen. Probeer het echter maar eens in de praktijk te brengen: kou, beestjes en mogelijk zelfs een tussentijdse regenbui. Nee, die sterren zijn prachtig, maar alles eromheen kan ons gestolen worden.
FlinQ dacht precies hetzelfde en kwam dan ook op de proppen met deze Smart Star Projector, zodat je in je eigen fijne slaapkamer onder een mooie sterrenhemel kan slapen.
Realistisch of psychedelisch?
Met de FlinQ Smart Star Projector hoef je geen genoegen te nemen met een aan-/uitknop en verder niets. Zo kun je kiezen uit een realistische sterrenhemel of een psychedelische, bewegende lucht - snel, langzaam, welk tempo je ook maar wilt.
De onderkant van de sterprojector heeft vier voetjes zodat je de beeldhoek kunt aanpassen voor een perfecte weergave.
Slimme bediening
Het bedienen van de projector doe je met je smartphone of andere device en de gratis Tuya app. De projector beschikt ook zelf over een menu voor het configureren van je sterrenhemel. Oh, en Google Home en Amazon Alexa? Die worden ook gewoon ondersteund!
Grijp je kans nu om onder een prachtige sterrenhemel te slapen zonder te bevriezen!
Verzendkosten: € 7,26 (incl BTW)