Maje Korte broek met bloemetjes maat 36
Let op: Sandro kleding valt over het algemeen klein, vooral de meer getailleerde items zoals blazers en broeken. Casual en oversized kledingstukken vallen meer naar de gebruikelijke maat of iets ruimer, maar het is over het algemeen aangeraden om een maat groter te overwegen dan je normale maat. Nieuw, zonder originele verpakking en prijskaartje.
Maje shorts met hoge taille en prachtige rode bloemen. Lengte 40,6 cm, taille 33 cm.
Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)