De Marktplaats voor Veilingen
Eerlijk en Transparant
Groot en Afwisselend Aanbod
Bereikbare Klantenservice
Duizenden Tevreden klanten

Maje Korte broek met bloemetjes maat 36

Bieding: 1
Favorieten:
Sluit over
04 feb. 2026
20:02 uur
Huidig bod
€ 5

Bied op ruim 5232 kavels in meer dan 36 categorieën
Merk Sandro
Conditie Nieuw
Opmerkingen

Let op: Sandro kleding valt over het algemeen klein, vooral de meer getailleerde items zoals blazers en broeken. Casual en oversized kledingstukken vallen meer naar de gebruikelijke maat of iets ruimer, maar het is over het algemeen aangeraden om een maat groter te overwegen dan je normale maat. Nieuw, zonder originele verpakking en prijskaartje.

Omschrijving

Maje shorts met hoge taille en prachtige rode bloemen. Lengte 40,6 cm, taille 33 cm.

Bijzondere veilingbepalingen
  • XL Auctions is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij.
  • Maximale verzendtijd na betaling: 7 werkdagen.
Verkoper
Kavel informatie

Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)

Algemene informatie

Andere kavels in deze veiling

Bied op ruim 5232 kavels kavels in meer dan 36 categorieën.
x
Download XL Auctions app
Sneller bieden?

Download onze app