Sandro Zola geweven Jurk maat 38
LET OP: Veel kleine beschadigingen (zie laatste foto's). Let op: Sandro kleding valt over het algemeen klein, vooral de meer getailleerde items zoals blazers en broeken. Casual en oversized kledingstukken vallen meer naar de gebruikelijke maat of iets ruimer, maar het is over het algemeen aangeraden om een maat groter te overwegen dan je normale maat. Nieuw, zonder originele verpakking en prijskaartje.
Lange, zwierige jurk met dunne bandjes die aan de achterkant vastgeknoopt worden en een geplooide halslijn. - Sandro damesjurk - Satijnen stof - Smalle bandjes - Knoopsluiting aan de achterkant - Geplooide voorkant - 100% polyester
Verzendkosten: € 8,47 (incl BTW)